• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Grzywną trzech członków antinikelevyh demonstracji

31 sierpnia 2012
Grzywną trzech członków antinikelevyh demonstracji

W ciągu dwóch tygodni, trzech protestujących protest „przeciwko niklu” potępione przez art 20.2 Kodeksu RF wykroczeń administracyjnych (naruszenie ustalonego porządku organizowania i przeprowadzania spotkań, wieców, demonstracji, pochodów lub pikiety) i „skazany” dla każdego z nich, aby zapłacić grzywnę w wysokości 10 tys. rubli rosyjskich. To jest takie środki uciekają władze w odniesieniu do trzech mieszkańców regionu - Aleksandru Fisenko Nina Martyanova i Vladimir Iskusnykh oni (wraz z innymi uczestnikami ruchu) spotkał się z gubernatorem Woroneżu Region Alekseya Gordeeva, z wizytą w centralnej dzielnicy Novokhopersk szpitalu, gwizdy i okrzyki „Nie nikiel! „i” Hańba!”.

Powód w przypadku dokonał pewnej Konstantyna Botnia, „oburzeni Protestujący działania” w odniesieniu do wojewody. Jednak nie pojawił się żaden z posiedzeń sądu tajemniczej inicjatora postępowania i.

„Ukarane” działacze nie planuje zrezygnować z dalszego udziału w antinikelevyh działalności: prawnicy przystąpienie do przygotowania postępowania odwoławczego do właściwych organów, a także zapłacić grzywnę „wichrzycieli” przejęła ruch „w obronie Chopra”.

Przypomnijmy, że ruch przed rozwojem kopalni niklu regionu Woroneżu (Elkinskogo Elan i depozyty) zostało zorganizowane na wiosnę tego roku. Działacze wielokrotnie orzekał protesty, jednak do dnia dzisiejszego konfliktu z prawem uczestników nie były antinikelevyh wydarzenia.

30 sierpnia 2012
3 września 2012