• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

ocynkowanej walcówka

21 listopada 2012
ocynkowanej walcówka

Ten rodzaj metalu jest nowością w przemyśle motoryzacyjnym. Ocynkowana metal - istotnym przemysłu, wykorzystywane do tworzenia budynków, fabryk, mostów, statków, stadiony i inne obiekty wystarczająco duża. Ocynkowane walcówka nowości zaprezentowane dzisiaj w przemyśle naftowym.

Ostatnio ten rodzaj metalu jest coraz częściej stosowane w przemyśle motoryzacyjnym w Rosji, które jest spowodowane przez kilka czynników. Po pierwsze, jest to związane ze zmniejszeniem kosztów samochodu, ponieważ spadek kosztów produkcji, czyli metalowym korpusie maszyny. ocynkowanej metodą walcówka wciąż nowością rosyjskich samochodów. Na Zachodzie stalneskolko lat temu, jest szeroko stosowany pojazdy z metalu ocynkowanego, powodem takiej popularności jest jego taniość. Na przykład, dla części volvo dawna produkowane przy użyciu tej technologii.

Obecnie przemysł samochodowy w Rosji jest ledwie doświadcza najlepszych czasach, tak że obniżenie kosztów, a koszty produkcji samochodów - to jest dokładnie to, co jest potrzebne dla tej branży. Dlatego wprowadzenie ocynkowanej walcówki to innowacyjny i bardzo udany pomysł dla przemysłu motoryzacyjnego. Kolejną zaletą tej technologii jest wysoka odporność na korozję. Produkcja jest już dobrze funkcjonującą pozwala również na szybkie generowanie dużej liczby różnego sprzętu.

Ocynkowanej blachy rozpoczyna się poddając ciśnienie metalu, a następnie działa na metalu o wysokiej temperaturze. Prowadzi to do nabycia kształtu wymaganego produktu, wielkości i innych uprzednio określonych parametrów. Po zabiegu powinny być wykonane z ocynkowanej walcówki. Ostateczna forma goryacheotsinkovonnomu STEEL dać półfabrykatów przez walcowanie na młynów. Po walcownie są szyny, belki, kanały, kątowniki i inne produkty.

Za udzielenie nieregularnym kształcie artykułu, jest on poddawany kucia lub prasowania. Tak więc w przemyśle motoryzacyjnym produkowane są z produkcji samochodów do ograniczania produkcji. Ocynkowanej blachy służy do utrzymania doskonałej jakości swoich pojazdów, ale z ograniczonym wydaniu edycji. Ostatecznym celem producentów jest brak obniżki cen samochodów kolektor, ale raczej zachowanie swojej nienagannej jakości.

20 listopada 2012
22 listopada 2012