• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Titanium Dolina wkrótce otrzyma środki, aby kontynuować rozwój

5 października 2012
Titanium Dolina wkrótce otrzyma środki, aby kontynuować rozwój

Trzysta milionów rubli z Mugi regionie Swierdłowsku, niezbędne dla kontynuacji projektu „Titanium Valley”, Specjalna Strefa Ekonomiczna otrzyma w niedalekiej przyszłości - według rosyjskich dziennikarzy. Wcześniej w tym tygodniu, kwestia przeniesienia tych środków do projektu ustawy o SSE było (z pozytywnym wynikiem dyskusji) zostało uznane na posiedzeniu rządu S. O. Wtedy szef administracji regionalnej - Denis Pasler - podpisał dekret w sprawie przyznania odpowiedniej kwoty.

Przypomnijmy, że rząd Swierdłowsku Region podjął decyzję o umorzeniu udziałów 2/3 „Titanium Valley” w czerwcu tego roku. Miesiąc później, że został zarejestrowany dodatkowy problem trzysta tysięcy sztuk niecertyfikowanych papierów wartościowych spółki do wartości 1000 rubli. jednostki - suma 300 mln rubli.. Teraz to do formalności: po oficjalnej publikacji decyzji, o których mowa powyżej, pomiędzy JSC „Titanium Valley” i podział regionalny Mugi podpiszą porozumienie w sprawie zbycia udziałów, na mocy której pieniądze i pójdzie do ustawy o SSE.

Wpływy ze sprzedaży akcji kwoty zostanie wykorzystana do zakończenia prac projektowych na pierwszym etapie budowy „Titanium Valley”, a także przygotowanie terenu pod budowę pierwszych obiektów mieszkańców SSE.

4 października 2012
8 października 2012