• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Metale żelazne i nieżelazne

10 października 2012
Metale żelazne i nieżelazne

Obecnie, przetwarzanie odpadów przemysłowych i metalu coraz bardziej przyciąga uwagę najbardziej ekonomicznych i dalekowzrocznych właścicieli dużych organizacji przemysłowych i rozwijających się. Co jest tak korzystna dla recyklingu?
Przede wszystkim, przetwarzania i odbioru z metali żelaznych i nieżelaznych może znacząco obniżyć koszt surowca. Dodatkowo, recykling złomu zapewnia zwiększoną wydajność, a tym samym zyski spółki.
metali nieżelaznych i kolorowych jest dziś uważany za bardzo cenny materiał. Miłośnicy łatwe pieniądze, jak wiele lat temu, regularnie odwiedzanych punktów złomu.

Jakie rodzaje metali żelaznych i nieżelaznych są najbardziej pożądane?
Najbardziej przedsiębiorczy właściciele metal nie jest skłonny zrezygnować z prawie wszystkich interesujących propozycji. Jednak bardziej opłaca się sprzedawać duże partie metalu. Najmniej cenny złom żelazny - to z drugiej ręki lub stary metalowy wykonany z żeliwa, żelaza i stali nierdzewnej. Odpady metali, odlewnictwo odpady i firm przetwórstwa metali również uzupełnić złomu.
O rząd wielkości większy popyt metali nieżelaznych. Złom metali kolorowych - to strata cennych gatunków metalu. Najbardziej cenionych miedzi (i jednego z jego stopów), ołowiu, magnezu, tytanu i glinu. Nie odmawiaj przedmioty i złom z rzadkich metali.
Kolor zmienia się w zależności od kosztu złomu. Najcenniejsze są metalowe miedź. Drugie położenie podzielony brąz i mosiądz.

Do tej pory najczęściej złom aluminiowy. Ze względu na zwiększoną lekkości typu metalicznego, wynik należy znacznie zwiększyć ilość makulatury, wlot obiegowym.
metale żelazne i nieżelazne także różne procentach zanieczyszczeń. Nie jest tajemnicą, że absolutnie czyste materiały nie istnieją. Dlatego powoływanie metali nieżelaznych i kolorowych koniecznie przodu zawracany do analizy danych, która w ostatecznym rozrachunku, określić wartość sprzedawanych produktów.
Na terytorium Federacji Rosyjskiej recepcji metali żelaznych i nieżelaznych prowadzone przez organizacje, których działalność musi koniecznie być licencjonowane. Ponadto specjalne zezwolenie i wymagają operacji, takich jak transport, przetwarzania, przechowywania i zbierania sprzętu przeznaczonego do recyklingu.

9 października 2012
11 października 2012