• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

AVISMA dostarcza części z tytanu Techspace Aero

25 września 2012
AVISMA dostarcza części z tytanu Techspace Aero

Umowa na dostawę elementów tytanowych do najnowszej generacji silników lotniczych między VSMPO-AVISMA i Techspace Aero może zostać podpisany przed końcem tego roku. W negocjacjach między korporacjami chodzi do produkcji cewek do nowego rozwoju belgijskiego producenta - skok i wydajnych silników Silvercrest.

Jeżeli wyżej wymieniona umowa jest podpisana, firma otrzyma znaczące zamówienie Verkhnesaldinskoye, która będzie zatrudniać siłę produkcji tytanu na cały okres eksploatacji nowej generacji silników. „Mamy nadzieję, wysłać AVISMA Corporation prośbę do produkcji części z końcem negocjacji technicznych, które są obecnie w końcowej fazie” - skomentował intencji belgijskiej stronie Gino Budroni na stanowisku inżyniera w firmie Techspace Aero.

Firma Techspace Aero (Belgia, Liege prowincja) specjalizuje się w projektowaniu i produkcji modułów i urządzeń dla silników lotniczych i rakietowych. Najnowszy rozwój projektantów przedsiębiorstwa - silników SilverCrest i LEAP - przeznaczone do montażu w najnowszej generacji samolotów Airbus 320 - NEO (Francja), Boeing 737 MAX (USA) i Comac C919 (PRC).

JSC „VSMPO-AVISMA Corporation” (Rosja, Verkhnyaya Salda) - największy na świecie producent stopów i produktów na bazie tytanu z tych materiałów. Firma jest zintegrowany z globalnym przemyśle lotniczym i wielu operatorów w tej sferze działalności jest kluczowym dostawcą wyrobów z metalu „skrzydlaty”.

24 września 2012
26 września 2012