• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

podmioty gospodarcze ze stali nierdzewnej spodziewać ożywienia popytu

2 sierpnia 2012
podmioty gospodarcze ze stali nierdzewnej spodziewać ożywienia popytu

uczestnicy rynku stali nierdzewnej wierzyć, że ożywienie zainteresowania konsumentów specjalny (w szczególności - odporne na korozję) można spodziewać się w niedalekiej przyszłości gatunków metalu. Ponadto, eksperci przewidują rychły wzrost cen stali nierdzewnych.

W szczególności, specjaliści z firmy Aperam (jednostki ArcelorMittal kontroluje produkcję stali w Belgii, Brazylii i Francji) uważa, że ​​w drugiej połowie 2012 roku przywieźć ze stali rynek długo oczekiwany wzrost cen: „Wierzymy, że koszty z odpornego na korozję metalu będzie stopniowo rosnąć już w na krótką metę „- mówią eksperci firmy.

Pozytywne prognozy analityków Aperam wspierany przez przedstawicieli południowokoreański producent stali Pohang Żelaza i Stali Company (POSCO) - jeden z wiodących producentów stali gatunków metalu w regionie azjatyckim. „Konsumenci stali nierdzewnej po tradycyjnym” letniej ciszy „będzie zmuszony do uzupełnienia zapasów, a tym samym na rynku w najbliższej przyszłości (najprawdopodobniej - w sierpniu) przyspieszy, które mają pozytywny wpływ na wielkość sprzedaży w tym sektorze” - firma wierzy.

Również w wyspecjalizowanych mediach nie było fali publikacji z prognozami na rynku niklu, który analitycy przewidywali wzrost cen dla głównego stopowy stopów stali nierdzewnej. „Jeśli ich oczekiwania są spełnione, producenci stali nierdzewnej natychmiast odzwierciedlać zmiany w swoich cennikach” - zgodnie z podmiotów rynkowych.

1 sierpnia 2012
3 sierpnia 2012