• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Stemcor zaprezentuje nową produkcję stali NSSC na rynku brytyjskim

10 lipca 2012
Stemcor zaprezentuje nową produkcję stali NSSC na rynku brytyjskim

Nowe odmiany ferrytycznej stali nierdzewnej wyrobów walcowanych Nippon Steel & Sumikin stali nierdzewnej (produkowanego na bazie cyny jako pierwiastek stopowy) na rynku Zjednoczonego Królestwa przedstawi działem dystrybucji brytyjskiej korporacji Stemcor nierdzewnej. W szczególności, chodzi o odmiany opatentowanych NSSC FW1 i fw2 - więcej dostępnych ekwiwalentów szereg 304 ze stali nierdzewnej oraz 430. Ze względu na brak w składzie stopu niklu i chromu, nowy produkt będzie miał niższe koszty i ułatwia oprzeć formowania (z powodu wysokich cenach plastyczność i utrzymanie czystości powierzchni po kuciu).

W swoim ogłoszeniu nowych przedstawicieli stopów nazywa seria NSSC stal FW najlepszym substytutem niklu i chromu odmian do produkcji maszyn do bębna pralki, zlewy kuchenne, sztućce, powierzchnie gotowania dla płyt i innych elementów urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń. Według producenta, metal ten ma co najmniej wysoki poziom odporności na korozję, a także konkurencyjny koszt (niezależny od wahań cen na popyt stopu metali) i plastyczności (w porównaniu z markami stosowanych dzisiaj) dostarczenie odmian FW1 i FW2 stały popyt.

Rozdział Stemcor wyraził gotowość do odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące korzystania z partnerem stal nierdzewna FW w danej sferze produkcji. „Mamy bezpośredni dostęp do informacji o nowych technologiach NSSC i zawsze są otwarte na dialog” - zapewnił konsumentom Tony Lockley - Dyrektor Zarządzający firmy.

7 lipca 2012
10 lipca 2012