• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

W obszarze Swierdłowskim ustawić klastra tytanu

12 czerwca 2012
W obszarze Swierdłowskim ustawić klastra tytanu

Na podstawie SSE Titanium Dolina planuje stworzenie wyspecjalizowanego klastra, która skupi się na innowacyjnych technologiach w dziedzinie przetwarzania i wykorzystania tytanu. W jego ramach zostanie zorganizowana przez Centrum Badań i parku technologicznego, o zdolności produkcyjnej, że badania i rozwój teoretyczny będzie wirtualnie „run-in”. Zmiany, które przeszły sprzęt kontrolujący Technopark zostaną wysłane do mieszkańców „Titanium Valley”.

Centrum Badań klastra tytanu zostanie utworzony na podstawie Uniwersytetu Ural Federal (Ural Federal University) i parku technologicznego - w pobliżu SSE i używać jej potencjał nie tylko organizację „Titanium Valley”, ale także małe firmy, które nie mają miejsca zamieszkania w Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Projekt jest innowacyjny klaster tytanu otrzymał już zgodę Ministerstwa Rozwoju Gospodarczego Federacji Rosyjskiej: jej przedstawiciele uznały pomysł stworzenia takiego przedsiębiorstwo jednego z najlepszych. Spośród stu uczestników konkursu klastrów terytorialnych projektów Komisji Rozwoju Gospodarczego wybrała 15 najbardziej obiecujących, wśród których zawarte Titanica i Stowarzyszenia. Teraz zwycięzcy mogą liczyć na wsparcie finansowe ze strony państwa.

11 czerwca 2012
13 czerwca 2012