• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Norylsk Nikiel planuje stworzenie joint venture w Indonezji

14 czerwca 2012
Norylsk Nikiel planuje stworzenie joint venture w Indonezji

Przewodnik MMC „Norilsk Nickel” w rozmowach o joint venture z indonezyjskiej państwowego przedsiębiorstwa Antam. Jest to o rozwoju wyspy Halmahera zdarzeń niklu zawartych w indonezyjskiej grupy wysp Kepulauan Maluki między Sulawesi i Nowej Gwinei, który jest międzynarodową grupą (z pozytywnym wynikiem negocjacji) będą prowadzone wspólnie.

Norylsk Nikiel - nie jest jedyną instytucją, która ma rodzajów surowców molucca archipelagu. Przypomnijmy, że jesienią 2011 roku zainteresowanie wyspie Halmahera kopalni niklu wykazały międzynarodowe korporacje Eramet. Następnie zarząd spółki ogłosił gotowość do inwestowania w rozwój tego złoża 6 miliardów dolarów., A jego plany obejmowały budowę kompleksu o wydobyciu i przetwarzaniu niklu na wyspie.

firma Górniczego Antam jest pionowo zintegrowane, zorientowanych na eksport, zróżnicowana organizacja. Specjalizuje się w badania, produkcji, przetwórstwa i obrotu rudy niklu, żelazoniklu, srebra, złota i boksytów. Firma już działa w tandemie z kilkoma partnerami międzynarodowymi.

Norylsk Nikiel - największym na świecie producentem niklu i palladu. MMC jest jedną z wiodących na świecie firm, ponieważ uwalnianie z miedzi i platyny zajmuje stałą pozycję wśród producentów, kobaltu, złota, srebra, rod, ruten i innych metali. Oprócz przedsiębiorstw w Rosji, spółka posiada aktywa produkcyjne w Afryce Południowej, Australii, Finlandii, Botswanie i aktywnie współpracuje z partnerami zagranicznymi w tych i innych krajach.

13 czerwca 2012
15 czerwca 2012