• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Urugwaj i Baszkirii mapach nowe granice współpracy międzynarodowej

29 maja 2012
Urugwaj i Baszkirii mapach nowe granice współpracy międzynarodowej

Reprezentanci Urugwaju i Baszkirii omówili rozwój stosunków między republikami i zaplanowali dla wielu obiecujących obszarów współpracy międzynarodowej. W szczególności, strony omówiły możliwości joint poszukiwawczych i wydobywczych zasobów Urugwaj (w tym tytanu, łupków bitumicznych, olej i gaz), możliwości współpracy biznesowej w kompleksie paliwowo-energetycznym, perspektywy szkolenia specjalistów z południowoamerykańskiej republiki na zasadach uczelni Bashkortostan i innych problemów ,

Przedstawiciele Republiki odbyła szereg spotkań w ubiegłym tygodniu (w ramach czterodniowej wizyty delegacji z Urugwaju do Ufa). Grupa gości na czele prezydenta Baszkirii spółki stan ANCAP Raul Fernando Sendik Rodriguez. Delegacja spotkała się z prezydentem RB Rustem Khamitov, Minister Rozwoju Gospodarczego Republiki Jewgienij Mavrin, a także innych urzędników i przedstawicieli przemysłu RB Ural dzielnicy gospodarczego. W następstwie rozmów, boki podpisały szereg dokumentów, które Zarys przedstawicieli republik zamiarach dotyczących przyszłego rozwoju biznesu Bashkir-urugwajski stosunków.

Aby uzyskać więcej informacji:

Republika Urugwaju - najmniejszy kraj w Ameryce Południowej, ale na rzecz rozwoju gospodarczego państwa bierze na kontynencie jednej z czołowych pozycji. Urugwaju Minerals obszarze stosunkowo bogaty w złoto, plasujących magnetyt-ilmenitu (surowiec do produkcji tytanu), żelaza, fosforu. W zakładach znajdujących się na terytorium kraju, ciężki i przetwarzane „super-ciężkich” olej importowane z Wenezueli, a także aktywnie prowadzenia poszukiwań w potencjalnie ropy i gazu mając basenach kraju.

28 maja 2012
30 maja 2012