• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

AVISMA otrzymał nowe zamówienie na produkty z tytanu

24 maja 2012
AVISMA otrzymał nowe zamówienie na produkty z tytanu

Salda Stowarzyszenie Produkcja „AVISMA” otrzymał nowe zamówienie na dostawę produktów tytanowych - półwyrobów i wyrobów walcowanych „skrzydlatego metalu”. Tym razem, klient dokona jeszcze jednego przedstawiciela rosyjskiego przemysłu lotniczego - Open Joint Stock Company „Kuzniecow” (Rosja, Samara), specjalizujący się w produkcji i utrzymaniu turbośmigłowe, turboodrzutowe i silników lotniczych turbowentylatorowe i silników rakietowych, jednostki dla gazu, elektrownie cieplne pompowania i inny sprzęt.

Wniosek o dostawę tytanu VSMPO-AVISMA przez JSC „Kuzniecowa” otrzymał w tym tygodniu. Z półfabrykatów dostarczanych Verkhnesaldinskoye zakład, klient planuje zrekonstruować silniki samolotu wojskowego Tu-160. To naddźwiękowy bombowiec strategiczny-pocisk (największy w swojej klasie) o zmiennej geometrii skrzydła, opracowany przez specjalistów od projektowania tupolewa i oddane do użytku w latach 80-tych XX wieku.

Stowarzyszenie Salda Produkcja „AVISMA” - wiodącym światowym rynku tytanu, zapewniając popyt na metal „skrzydlaty” obie firmy rosyjskie i zagraniczne. Wśród konsumentów oraz produktów wytwarzanych na bazie tytanu przez korporację, w tym większość głównych producentów samolotów, w tym Boeing AIRBUS INDUSTRIE, EADS (European Obrony Lotniczo-Rakietowy i Spółki), Embraer (Empresa Brasileira de Aeronautica) oraz innych firm.

23 maja 2012
25 maja 2012