• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Arkusze ze stali nierdzewnej

18 maja 2011
Arkusze ze stali nierdzewnej

Wymagane jest różnorodność rozmiarów i szeroki zakres zastosowania nowoczesnego metalu różne technologie produkcyjne i rozwój nowoczesnych urządzeń. wykonane z nierdzewnej stali, metalu, charakteryzuje się dużą ilość produktów: koła, kwadraty, taśm i blach ze stali nierdzewnej. blachy ze stali nierdzewnej jest uważany za uniwersalny walcowanych metalowych materiał posiada własną technologię produkcji. blachy ze stali nierdzewnej w kilku etapach w procesie jego wytwarzania, które są kierowane do najlepszych wyników: wytrzymałość, wytrzymałość, rozmiar i grubość, różnorodności. Najważniejszym etapem w produkcji blachy - proces chłodzenia.

Młyny płytowe, które są arkusze wykonane ze stali nierdzewnej są chłodzone poprzez ruchome przenośniki wałkowe, przenośniki i shlepperov. Walcowanie ze starej konstrukcji charakteryzuje się płyty leżą w stosach do sklepów lub tylko z płyt chłodzących. Ułożone arkusze są chłodzone przez przepuszczenie obróbce cieplnej nazwie nadal autotempering. W wyniku schładzania blachy ze stali nierdzewnej mogą być dokładność ograniczenia redukcji i wytrzymałość w wielu ETAPY kg. 1 mm², co zwiększa ich wydłużenia. W tym przypadku, wskaźnik ciągliwości na blasze nie jest zmieniona. Ta metoda chłodzenia blachy nierdzewne są często używane i nowe młyny.

Arkusze ze stali nierdzewnej, które są testowane wytrzymałość, często testowane przyspieszonego chłodzenia. Pod koniec tego procesu chłodzenia jest ustalony z nasion, które uzyskuje się przez walcowanie, a tym samym zwiększa wartość odporności, jest to szczególnie ważne, gdy temperatury poniżej zera. Aby przyspieszyć chłodzenie, na powierzchni blachy stalowej nierdzewnej rozpylonej wody i rozpyla się na dmuchaniu powietrza.

Nowoczesne młyny płyta użyciu walcarki do hartowania, który jest za walcarki wykańczającej, a ponadto hartowania arkusza stali nierdzewnej, przyspiesza ich chłodzenie.

17 maja 2011
19 maja 2011